olej, płótno
65 x 70 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
50.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, dykta
31.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, deska
17 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, dykta
18.2 x 24 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, dykta
63 x 104 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
68 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
16 x 16 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr z aukcji 22 października 2000
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
87 x 135 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł