akwarela, papier
99 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr z aukcji 9 października 1994
olej, deska
35 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
29.8 x 35.7 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
55 500 zł
olej, tektura
34.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, tektura
34 x 32 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 600 zł
olej, tektura
22 x 18.3 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, tektura
65 x 53 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
45.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł