Pozycja nr z aukcji 5 grudnia 1999
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
porcelana, farby naszkliwne, złocenia
33 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
mieszana (rzemiosło)
29 x cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
103.5 x 82 cm
Cena wywoławcza:
290 000 zł
Cena uzyskana:
450 000 zł
62 x cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płótno
22 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
olej, płótno
61 x 71 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
450 000 zł