Pozycja nr z aukcji 20 marca 1994
olej, płótno
47.5 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
olej, tektura
41 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
84 x 149.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
17 900 zł
akwarela, papier
94.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, deska
22.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
olej, płótno
34 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
31.5 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
11 700 zł
akwarela, papier
52.5 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
olej, płótno
21.5 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł