olej, tektura
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
84 x 60 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
50.5 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
210 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
47 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
58.5 x 82 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
81 x 116.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
92 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
67.5 x 103.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 0 z aukcji 14 grudnia 2000
olej, płótno
54.5 x 109 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
460 000 zł
olej, płótno
50.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
430 000 zł