53.2 x 73.2 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 8 kwietnia 2001
101.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 8 kwietnia 2001
akwarela, papier
48.8 x 61.7 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
61.2 x 50.4 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 8 kwietnia 2001
54.3 x 43.3 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 8 kwietnia 2001
50.7 x 38.4 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 8 kwietnia 2001
litografia, papier
20.5 x 27 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 8 kwietnia 2001
49 x 39.2 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 8 kwietnia 2001
17 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
73 x 60 cm
Cena wywoławcza:
4 100 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 8 kwietnia 2001
olej, płótno
115 x 147 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł