olej, tektura
49.5 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
47 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 18 marca 2001
66 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
21 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 18 marca 2001
olej, tektura
24.2 x 33 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
56 x 35 cm
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
101 x 137 cm
Cena wywoławcza:
44 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
39 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 18 marca 2001
olej, deska
18.8 x 23.6 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł