Pozycja nr 56 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 18 marca 2001
olej, tektura
50.3 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
84 x 60 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 19 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
58.5 x 82 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 18 marca 2001
olej, deska
35.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
81 x 116.5 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 18 marca 2001
olej, płótno
55.5 x 98 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
92 000 zł
olej, tektura
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 18 marca 2001
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł