Pozycja nr z aukcji 24 marca 1991
Cena wywoławcza:
450 zł
Cena uzyskana:
450 zł
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
83 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
480 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 56 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, tektura
25 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
320 zł
olej, płótno
71.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana: