Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
48.5 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
43 x 59 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
32.5 x 41 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
45 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
58 x 57 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
52.5 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
olej, płótno
54.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
20 x 36.6 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
70.5 x 52 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
76 x 120 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł