olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
15 x 24 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
56 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
32 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 21 grudnia 1993
olej, płótno
122.5 x 148 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
olej, płótno
40.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, płótno
94 x 67 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
70 x 99.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
olej, tektura
39.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, tektura
37.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
65.5 x 81.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
47 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł