Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
olej, deska
35.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
35 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
50 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
55 x 42 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
42 x 68 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
olej, płótno
21.5 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
74 x 99 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł