olej, płótno
76 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 85 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
38.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
74 x 54 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
60.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 22 grudnia 1991
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 54 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
57 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, tektura
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
Pozycja nr z aukcji 22 grudnia 1991
olej, płótno
64 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 22 grudnia 1991
olej, tektura
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Cena wywoławcza:
950 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł