olej, płótno
55 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
12 100 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
41.5 x 55 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł
olej, deska
20 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
55 x 78 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, płótno
38.2 x 52.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł