olej, tektura
48.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 300 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
28 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
30 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
olej, płótno
67.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 100 zł
Pozycja nr z aukcji 11 czerwca 1995
olej, płótno
48.5 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
31.2 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
52.5 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
20 x 36.6 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
olej, płótno
50 x 40 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
43 x 59 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
56 x 88 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, tektura
48.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
akwarela, karton
70 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
69.5 x 99 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, płótno
62.5 x 75 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł