olej, tektura
70 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 24 marca 1991
olej, płótno
101 x 76 cm
Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
450 zł
Cena uzyskana:
450 zł
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł
olej, płótno
71.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
33 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, tektura
25 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
320 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 93 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, dykta
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 800 zł
Cena uzyskana:
9 400 zł
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł