Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, płótno
74 x 99 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, tektura
32.5 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
190 x 280 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
15 x 24 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, płótno
66.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
40.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
olej, deska
12.5 x 21 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, tektura
13 x 22.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
22 700 zł
olej, tektura
34 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
akwarela, papier
27.5 x 23 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
55 x 42 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, płótno
96 x 114.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
56 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
olej, płótno
32 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, płótno
27 x 22 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
700 zł