olej, płótno
104.5 x 180 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
olej, tektura
58 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 450 zł
olej, płótno
53 x 43 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, płótno
80 x 131 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
olej, płótno
49 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
21 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 900 zł
olej, płótno
145.5 x 105 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
69 x 58 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
akwarela, papier
60 x 78 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, deska
25 x 18 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, tektura
32.6 x 40.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł
olej, tektura
27 x 39 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, płótno
54 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
olej, deska
61.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł