Pozycja nr z aukcji 12 marca 1995
olej, płótno
65.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
115 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
62.5 x 74.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, tektura
34.2 x 42 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
54.5 x 109 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 12 marca 1995
olej, płótno
115 x 92.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
olej, płótno
56.5 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
50.3 x 62.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
99 x 80 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, tektura
37 x 80 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
42.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
akwarela, papier
36 x 30 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
akwarela, papier
45.5 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
39.5 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł