Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
220 000 zł
Pozycja nr z aukcji 14 marca 1999
Cena wywoławcza:
37 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
olej, płótno
31 x 62 cm
Cena wywoławcza:
32 000 zł
Cena uzyskana:
42 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
34 x 54 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
91 x 140.5 cm
Cena wywoławcza:
125 000 zł
Cena uzyskana:
137 000 zł
olej, płótno
71.5 x 140 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Cena uzyskana:
400 000 zł
23.7 x 21.7 cm
Cena wywoławcza:
54 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
57.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
135 000 zł
Cena uzyskana:
135 000 zł
Cena wywoławcza:
33 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
olej, płótno
42.3 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
olej, tektura
32.5 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
61 x 121 cm
Cena wywoławcza:
520 000 zł
Cena uzyskana:
710 000 zł
olej, płótno
65.5 x 105 cm
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
115 000 zł
olej, płótno
65 x 46 cm
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł