brąz barwiony, lakierowany
23 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
Pozycja nr z aukcji 30 maja 1999
38 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
62.5 x 75.3 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
olej, płótno
59.3 x 89.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
olej, płótno
42 x 57 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
54 x 64 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
olej, tektura
48.8 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł
75 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
220 000 zł
Cena uzyskana:
280 000 zł
olej, tektura
26.8 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
46 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
70.3 x 100.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
olej, płótno
55 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, deska
100 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
Pozycja nr z aukcji 14 marca 1999
96 x cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł