Pozycja nr z aukcji 5 grudnia 1999
olej, tektura
70.5 x 53.2 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
82 x cm
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
olej, płótno
36 x 21 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
akwarela, karton
70.5 x 102 cm
Cena wywoławcza:
52 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
olej, płótno
57.3 x 93 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
39.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
63.5 x 76 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
44.3 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
61 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, tektura
41 x 33 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
65 x 81 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
porcelana, farby naszkliwne, złocenia
x cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
11 x cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
20.5 x cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł