Pozycja nr z aukcji 30 maja 1999
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
olej, karton
13 x 21 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
18 500 zł
akwarela, papier
14.2 x 20 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
brąz barwiony, lakierowany
34 x 76 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
47 x 69 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
olej, płótno
68 x 100 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
33.4 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, tektura
100.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
12.4 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
40.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
95 000 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
130 x 163.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
olej, płótno
100.5 x 160.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
olej, płótno
63.5 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
49 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł