olej, tektura
34.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
akwarela, papier
30 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
olej, płótno
79 x 104 cm
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
35 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
155 000 zł
olej, płótno
40.5 x 50.2 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
31 500 zł
olej, płótno
36 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 700 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
270 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
28 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
82 x cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
19 700 zł
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
olej, płótno
97 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
olej, deska
32.5 x 24.4 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno dublowane
55 x 142 cm
Cena wywoławcza:
260 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
35 x 52.3 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
olej, tektura
19.2 x 25.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
19 700 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł