olej, tektura
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, tektura
17 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
900 zł
olej, płótno
60.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, płótno
74 x 54 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr z aukcji 22 grudnia 1991
akwarela, papier
39 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
64 x 71.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, tektura
52 x 65 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
180 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
950 zł
olej, płótno
95 x 107 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
akwarela, papier
19.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
310 zł
12 x 19 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
23 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
olej, tektura
34.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 850 zł
Pozycja nr z aukcji 24 listopada 1991
48 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, płótno
44 x 67 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
55 x 89 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
18 400 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
99 x 124 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł