Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
69 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
pastel, płótno
90.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
akwarela, karton
52 x 69.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
olej, płótno
121 x 151 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, deska
13.8 x 22.8 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł
olej, sklejka
79 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
59.5 x 79.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
72 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
olej, płótno
104 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
75.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, tektura
27 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
900 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
61 x 38 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
550 zł
olej, deska
20.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, tektura
71 x 50 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł