Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, tektura
99.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
76 x 56 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, sklejka
38 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
Pozycja nr z aukcji 10 października 1993
olej, płótno
65 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, tektura
25.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
olej, karton
36 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
33 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
50 x 60.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
20 700 zł
akwarela, karton
37 x 93.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
olej, płótno
43.5 x 56 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 900 zł
olej, deska
36.5 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł