olej, deska
12.9 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, sklejka
37 x 57.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
olej, deska
32 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
algrafia, papier
35.5 x 20.8 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, blacha
12.6 x 9.8 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
67 x cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
14 000 zł
olej, płótno
132 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
olej, płótno
81 x 120 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
akwarela, karton
44.2 x 64.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
73 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
57.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
180 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł