olej, deska
15.3 x 23.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
Pozycja nr z aukcji 4 czerwca 2000
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
olej, deska
49.5 x 61.1 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
400 000 zł
akwarela, karton
93 x 56 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
45 000 zł
57 x cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
190 000 zł
olej, tektura
55 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
44 000 zł
olej, tektura
58 x 41.4 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
olej, płótno
60 x 72 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
85 x 69 cm
Cena wywoławcza:
46 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
100 x 81 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
brąz barwiony, lakierowany
31.5 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł