Pozycja nr z aukcji 30 maja 1999
25 x cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 30 maja 1999
olej, płótno
68 x 106 cm
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
49 000 zł
olej, deska
100 x 80.5 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
73 x cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
74 000 zł
akwarela, papier
20 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
21.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
olej, płótno
55 x 38 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
brąz barwiony, lakierowany
23 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
38 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
62.5 x 75.3 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
olej, płótno
59.3 x 89.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
46 000 zł
olej, płótno
42 x 57 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
36 000 zł
54 x 64 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
olej, tektura
48.8 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
80 000 zł
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł
75 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł