Pozycja nr 55 z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno
99 x 200 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
51 x 61 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 700 zł
olej, tektura
24.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 500 zł
Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno
84 x 122.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, deska
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
akwarela, papier
37.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, tektura
47 x 68 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr z aukcji 20 grudnia 1992
olej, płótno
60 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
75.5 x 125.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł
olej, płótno
46.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
olej, płótno
44 x 59 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, deska
22 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
74 x 96.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 300 zł
olej, tektura
48 x 65 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł