Pozycja nr z aukcji 4 kwietnia 1993
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
olej, płótno
104 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł
olej, płótno
75.5 x 58 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, tektura
27 x 21.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 4 kwietnia 1993
olej, płótno
99 x 200 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
72 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, deska
20.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
akwarela, papier
35 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 400 zł
olej, płótno
84 x 122.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, karton
63.5 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
olej, płótno
42 x 29 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, płótno
59 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, deska
13.8 x 22.8 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł
olej, płótno
51 x 61 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
65 x 54 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, deska
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł