Cena wywoławcza:
190 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Pozycja nr z aukcji 19 marca 2000
kredka, tektura
58.5 x 46 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
olej, płótno
71.5 x 48.2 cm
Cena wywoławcza:
210 000 zł
Cena uzyskana:
640 000 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 19 marca 2000
olej, deska
25 x 17.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
20.5 x 15.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
porcelana, farby naszkliwne, złocenia
16.5 x cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
mieszana (rzemiosło)
30 x cm
Waga: 760 g
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł
olej, płótno
45.6 x 36 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
olej, płótno
70.5 x 101 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana: