Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 44 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, tektura
19.4 x 15.1 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, płótno naklejone na sklejkę
73.5 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 47 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 18 czerwca 2023
brąz, podstawa: marmur
42 x 22 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, płótno
34.3 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 18 czerwca 2023
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
22 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, tektura
18.5 x 26.1 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 66 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, tektura
50.5 x 74 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
63 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 18 czerwca 2023
srebro częściowo złocone
12.9 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 29 z aukcji 18 czerwca 2023
olej, deska
20.5 x 27.4 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana: