Malarz: Apoloniusz Kędzierski
Cena do: 1850000 zł
27
Apoloniusz Kędzierski
22 lutego 1998
PłAKSA
akwarela, papier
65 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Apoloniusz Kędzierski
2 czerwca 1996
STRUGA W LESIE
olej, płótno
126 x 95 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
Apoloniusz Kędzierski
2 czerwca 1996
ANTEK ASTRONOM
olej, płótno
127.5 x 83 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
20 500 zł
Apoloniusz Kędzierski
20 grudnia 1992
WYRąB LASU
olej, płótno
104.5 x 180 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Apoloniusz Kędzierski
11 października 1992
RYBAK
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
Apoloniusz Kędzierski
1 marca 1992
DZIEWCZYNA
51 x 52 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
Apoloniusz Kędzierski
1 marca 1992
SAMOTNIE W PARKU
olej, deska
33.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana: