Pozycja nr 29 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 22 marca 2020
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
60 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 22 marca 2020
olej, płótno naklejone na tekturę
35.9 x 29.3 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 8 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 6 października 2019
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 6 października 2019
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
69 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 17 marca 2019
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 17 marca 2019
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 71 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Cena uzyskana:
102 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
90 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 12 z aukcji 26 marca 2017
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
24 000 zł
Pozycja nr 39 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 16 października 2016
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 22 marca 2015
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 12 października 2014
olej, płótno naciągnięte na tekturę
31 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 12 października 2014
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 65 z aukcji 15 czerwca 2014
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana: