34.3 x 27.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 19 czerwca 2016
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 61 z aukcji 20 marca 2016
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 6 grudnia 2015
akwarela, papier
21 x 13 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 6 grudnia 2015
akwarela, papier
42.5 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 6 grudnia 2015
akwarela, papier
19.7 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 18 października 2015
akwarela, papier
95 x 133.5 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 18 października 2015
akwarela, gwasz, papier
43.5 x 113 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 26 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 14 czerwca 2015
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 14 czerwca 2015
akwarela, gwasz, karton naklejony na płótno
32 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł