Pozycja nr 5 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
172 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 6 listopada 2018
34.3 x 27.2 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
65 x 95 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
akwarela, papier naklejony na cienkie płótno
43.6 x 76.6 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
56 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 14 października 2018
olej, tektura
62.5 x 86 cm
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
39 000 zł
Pozycja nr 6 z aukcji 17 czerwca 2018
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 43 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 25 marca 2018
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł