Pozycja nr 61 z aukcji 16 listopada 2003
pastel, tusz pióro, gwasz, papier
69 x 49 cm
Cena wywoławcza:
9 320 zł
Cena uzyskana:
19 106 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 40 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
37 280 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 864 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno
95 x 125 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
4 660 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno
99.5 x 80 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
7 456 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
2 330 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 52 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno, collage
75 x 55 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
12 116 zł
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
18 640 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 16 listopada 2003
akryl, ołówek, płyta pilśniowa
49 x 49 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
9 320 zł
olej, werniks, drewno
15 x 11.3 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
6 990 zł