Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
8 854 zł
Pozycja nr 97 z aukcji 16 listopada 2003
akryl, ołówek, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
9 320 zł
Cena uzyskana:
19 106 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 16 listopada 2003
tusz, pióro pędzel, ołówek, papier milimetrowy
36.5 x 25.5 cm
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
1 864 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 16 listopada 2003
68.5 x 53 cm
Cena wywoławcza:
932 zł
Cena uzyskana:
3 961 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
932 zł
Cena uzyskana:
2 097 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 16 listopada 2003
Cena wywoławcza:
18 640 zł
Cena uzyskana:
41 940 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 16 listopada 2003
olej, płótno, opiłki metalowe, pole magnetyczne
38.5 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
466 zł
Cena uzyskana:
466 zł
Cena wywoławcza:
9 320 zł
Cena uzyskana:
51 260 zł
tempera, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
932 zł
Cena uzyskana:
6 990 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 16 listopada 2003
tusz pióro, lawowanie, papier
30 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
1 398 zł
Cena uzyskana:
4 427 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 16 listopada 2003
pastel, collage, karton
44.5 x 63.5 cm
Cena wywoławcza:
932 zł
Cena uzyskana:
932 zł
tusze barwne, pióro pędzel, papier
49 x 39 cm
Cena wywoławcza:
4 660 zł
Cena uzyskana:
23 300 zł