akwarela, karton
34.8 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, tektura
55 x 43.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr z aukcji 2 czerwca 1996
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
akwarela, karton
65.5 x 95.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
27.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
olej, płótno
62.5 x 86 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
126 x 95 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
52 000 zł
43 x 30 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
71 000 zł
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
akwarela, papier
48.5 x 35.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł