olej, płótno
55.5 x 45.5 cm
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
9 394 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
38 x 55 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
5 550 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 13 kwietnia 2003
tempera, papier
25 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
1 280 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
2 100 zł
Cena uzyskana:
27 756 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
119 568 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
89 x 65 cm
Cena wywoławcza:
10 100 zł
Cena uzyskana:
18 360 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 13 kwietnia 2003
gwasz, papier
47.7 x 61.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 921 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 13 kwietnia 2003
długopis, pastel, tusze barwne, pióro, papier
42.8 x 26.8 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
12 800 zł
Pozycja nr 107 z aukcji 13 kwietnia 2003
olej, płótno
130 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 708 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
9 821 zł
olej, płótno
172 x 122.5 cm
Cena wywoławcza:
7 600 zł
Cena uzyskana:
18 789 zł