Pozycja nr 96 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 540 zł
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
5 124 zł
Pozycja nr 94 z aukcji 13 kwietnia 2003
tusz japoński, gwasz, papier
49 x 73 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
11 529 zł
Pozycja nr 93 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
1 708 zł
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
2 562 zł
Pozycja nr 91 z aukcji 13 kwietnia 2003
73.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
2 775 zł
Pozycja nr 90 z aukcji 13 kwietnia 2003
drzeworyt,papier krem. żeberk
18.4 x 22.1 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
1 921 zł
Pozycja nr 89 z aukcji 13 kwietnia 2003
kredki barwne, papier kremowy
36 x 29 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
2 775 zł
Pozycja nr 88 z aukcji 13 kwietnia 2003
akwaforta sepiowa, papier krem.
49 x 32.3 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
854 zł
Pozycja nr 86 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 135 zł
kredki barwne (sepia, sangwina), tusz, papier
33 x 39.3 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
6 405 zł
Pozycja nr 83 z aukcji 13 kwietnia 2003
akwarela, tusz, papier
24 x 15 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
3 843 zł