olej, deska
12.5 x 21 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
olej, tektura
13 x 22.2 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
22 700 zł
olej, tektura
34 x 49 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
olej, płótno
96 x 114.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
olej, płótno
42 x 68 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł
55 x 42 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 300 zł
65.5 x 50 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł
olej, płótno
42 x 36 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
11 100 zł
olej, płótno
35 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, deska
35.5 x 45 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł