olej, płótno
63 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
akwarela, papier
16.5 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
olej, płótno
54 x 66 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, sklejka
59.5 x 77.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
97.5 x 67.3 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 700 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
olej, deska
38.7 x 30.7 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
olej, płótno
34 x 50.3 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
39 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
31.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 100 zł