olej, tektura
48 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 600 zł
olej, płótno
60 x 71 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
61 x 52.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
10 100 zł
olej, deska
61.5 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
7 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 800 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
olej, płótno
141 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
21 000 zł
Cena wywoławcza:
400 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
54 x 73 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
olej, tektura
27 x 39 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 200 zł