Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 500 zł
olej, tektura
32.6 x 40.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
28 000 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
22.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
180 zł
Pozycja nr 16 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36 x 52 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
900 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 24 maja 1992
olej, płótno
40 x 56 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 24 maja 1992
olej, tektura
36.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
kredka, węgiel, papier
32.5 x 47 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 24 maja 1992
53.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł