Pozycja nr 81 z aukcji 13 kwietnia 2003
akwarela, flamaster, pastel, papier
25 x 21 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
6 832 zł
Pozycja nr 80 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
3 100 zł
Cena uzyskana:
8 540 zł
olej, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
7 100 zł
Cena uzyskana:
27 756 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 13 kwietnia 2003
Cena wywoławcza:
25 300 zł
Cena uzyskana:
27 756 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 13 kwietnia 2003
akryl, ołówek, deska na płycie pilśn.
30 x 30 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
5 124 zł
olej, płyta pilśniowa
61 x 73 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 30 marca 2003
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Cena uzyskana:
50 000 zł
Pozycja nr 78 z aukcji 30 marca 2003
porcelana, farby naszkliwne
32 x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
70 x cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 30 marca 2003
olej, płótno naklejone na tekturę
49.8 x 40 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł