olej, płótno
84.5 x 90.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
10 700 zł
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr z aukcji 10 grudnia 1995
olej, płótno
66.5 x 118 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
71.5 x 107 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
23 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, tektura
40 x 100 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
33 000 zł
olej, płótno
36.5 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
olej, tektura
48.5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 300 zł
olej, deska
20 x 27.5 cm
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
73 000 zł