olej, płótno
68.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 7 z aukcji 24 maja 1992
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
3 400 zł
Pozycja nr z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
22.5 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
110 zł
Cena uzyskana:
210 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 24 maja 1992
akwarela, papier
23 x 17 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 24 cm
Cena wywoławcza:
0 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
47 x 34 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
650 zł
olej, tektura
34 x 51 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
31.5 x 25 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
750 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 1 marca 1992
22 x 68 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł