76 x cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
olej, tektura
42.7 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
7 300 zł
Pozycja nr z aukcji 9 marca 1997
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
akwarela, papier
28.7 x 35 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
akwarela, papier
53 x 36 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
akwarela, papier
23.5 x 20.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
48 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 9 marca 1997
49.5 x 65 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
53.5 x 72 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
Pozycja nr 75 z aukcji 8 grudnia 1996
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana: