olej, tektura
46 x 38 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 200 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
olej, tektura
50.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Pozycja nr z aukcji 17 czerwca 1993
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, tektura
46.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
olej, płótno
60 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
olej, tektura
35 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł
olej, płótno
89.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł
olej, deska
29.5 x 38 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
akwarela, papier
33 x 45 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł