Pozycja nr 18 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
51 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł
Pozycja nr z aukcji 1 marca 1992
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
61.5 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
700 zł
olej, płótno
72 x 42 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
akwarela, kredka, gwasz, papier
46.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
10 600 zł
olej, płótno
59.5 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
51 x 52 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
olej, deska
33.5 x 23.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 1 marca 1992
akwarela, papier
21 x 16.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 1 marca 1992
olej, płótno
29.5 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 1 marca 1992
olej, tektura
50 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
olej, płótno
43 x 34 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana: