Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
38 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
5 100 zł
olej, tektura
99.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr z aukcji 10 października 1993
olej, płótno
47.5 x 43 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
olej, płótno
61 x 46.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
olej, płótno
73.5 x 56 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
11 500 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
olej, karton
36 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł