akwarela, papier
23 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
1 100 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
olej, płótno
39 x 40.5 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
olej, tektura
71 x 95 cm
Cena wywoławcza:
5 400 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
olej, płótno
95 x 107 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
950 zł
akwarela, tektura
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
akwarela, papier
17.5 x 13.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
45 x 53 cm
Cena wywoławcza:
6 500 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
34.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 400 zł
Cena uzyskana:
1 850 zł
olej, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 24 listopada 1991
olej, dykta
99 x 124 cm
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 53 z aukcji 24 listopada 1991
olej, płótno
65 x 50 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana: