olej, płótno
56 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
51 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł
akwarela, papier
46.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr z aukcji 21 grudnia 1993
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 400 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
50 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
olej, płótno
47 x 58.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
olej, płótno
65.5 x 81.5 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
olej, tektura
37.5 x 97 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł
Pozycja nr 0 z aukcji 21 grudnia 1993
olej, płótno
122.5 x 148 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
14 500 zł