Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
akwarela, gwasz, kość słoniowa
9.5 x 7.5 cm
Cena wywoławcza:
650 zł
Cena uzyskana:
650 zł
olej, płótno
85 x 120 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
83 x 95 cm
Cena wywoławcza:
2 800 zł
Cena uzyskana:
4 900 zł
Cena wywoławcza:
590 zł
Cena uzyskana:
590 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
27 x 38 cm
Cena wywoławcza:
2 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
olej, dykta
28 x 36 cm
Cena wywoławcza:
750 zł
Cena uzyskana:
750 zł
olej, płótno
69.5 x 106 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
4 100 zł
Pozycja nr 72 z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, pastel, kredka, papier
69 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
43.5 x 61.5 cm
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 300 zł
Cena uzyskana:
5 300 zł