olej, płótno
58 x 37 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
11 700 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
44.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
34 000 zł
Cena uzyskana:
62 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 800 zł
olej, płótno
27.2 x 41 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Cena uzyskana:
70 000 zł
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
59 000 zł
olej, płótno
125 x 95 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
13 000 zł
olej, płótno
44 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
51 000 zł
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
olej, sklejka
73.5 x 68 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
olej, płótno
66 x 82 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
17 500 zł
Cena wywoławcza:
29 000 zł
Cena uzyskana:
29 000 zł