olej, płótno
49 x 69 cm
Cena wywoławcza:
1 700 zł
Cena uzyskana:
2 400 zł
Pozycja nr z aukcji 16 grudnia 1990
akwarela, papier
15 x 30 cm
Cena wywoławcza:
420 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 92 z aukcji 16 grudnia 1990
ołówek, kredka, papier
24 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 51 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, dykta
50 x 88 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 16 grudnia 1990
33 x 33 cm
Cena wywoławcza:
80 zł
Cena uzyskana:
90 zł
Pozycja nr 65 z aukcji 16 grudnia 1990
kredka, pastel, gwasz, papier
42.5 x 34 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 56 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, tektura
25 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
180 zł
Cena uzyskana:
320 zł
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
600 zł
olej, dykta
28 x 36 cm
Cena wywoławcza:
750 zł
Cena uzyskana:
750 zł
Pozycja nr 82 z aukcji 16 grudnia 1990
olej, płótno
69 x 98.5 cm
Cena wywoławcza:
900 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Cena uzyskana:
65 000 zł
Pozycja nr 62 z aukcji 16 grudnia 1990
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł