Pozycja nr 116 z aukcji 9 grudnia 2018
brąz
59 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 50 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno
114.5 x 130 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płyta
87 x 87 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 160 000 zł
Pozycja nr 106 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
50 x 61 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Estymacje:
65 000 zł - 85 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Estymacje:
130 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 113 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
61.5 x 167 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 151 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, akryl, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 101 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Estymacje:
25 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 103 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
91.5 x 53.5 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 104 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Estymacje:
80 000 zł - 100 000 zł
olej, płótno
119.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 119 z aukcji 9 grudnia 2018
tempera, gwasz, karton
68 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 20 000 zł