Pozycja nr 38 z aukcji 23 stycznia 2020
flamaster, atrament szelakowy, papier kredowy
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 29 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno
50 x 60 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
olej, płótno
120 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 23 stycznia 2020
akryl, spray, płótno
100 x 150 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 500 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno
60 x 30 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
akryl, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 23 stycznia 2020
akryl, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
olej, spray, aluminium
50 x 44 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
1 800 zł - 2 000 zł