Pozycja nr 38 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
Pozycja nr 37 z aukcji 2 lutego 2023
akryl, płótno
25.5 x cm
Pozycja nr 5 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płótno
80 x 115 cm
Pozycja nr 22 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
121.8 x 122 cm
Pozycja nr 26 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
148 x 168 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płyta pilśniowa
73 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł