Pozycja nr 6 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 25 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 500 zł - 6 000 zł
akryl, płótno
65.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 500 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 27 stycznia 2022
akryl, płótno
81 x 65 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
200 000 zł - 500 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, akryl, płatki złota, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 9 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
9 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 27 stycznia 2022
ceramika szkliwiona, podstawa granitowa
73 x 45 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 20 000 zł
giclée, papier
63.3 x 50 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 59 z aukcji 27 stycznia 2022
brąz złocony, podstawa kamienna
29 x 21 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Estymacje:
13 000 zł - 15 000 zł
olej, płyta pilśniowa
88.5 x 92 cm
Cena wywoławcza:
180 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 400 000 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł