olej, płótno naklejone na tekturę
18.5 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 16 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Estymacje:
270 000 zł - 320 000 zł
36 x 42 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Estymacje:
280 000 zł - 380 000 zł
olej, tektura
24.5 x 18 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Estymacje:
80 000 zł - 120 000 zł
olej, płótno
54.3 x 66.3 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 200 000 zł
olej, deska mahoniowa
41 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł
olej, tektura
49.7 x 68.8 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 80 000 zł
50.3 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 26 000 zł
akwarela, papier
40.2 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 26 000 zł
akwarela, papier
19 x 28.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
olej, płótno
62.5 x 87.6 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Estymacje:
150 000 zł - 200 000 zł