olej, płótno dublowane
38.4 x 47.4 cm
olej, płótno
64.5 x 81 cm
Cena wywoławcza:
43 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 18 października 2020
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
86 000 zł
olej, płótno naklejone na sklejkę
43.3 x 88.4 cm
Cena wywoławcza:
145 000 zł
Cena uzyskana:
146 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 18 października 2020
technika mieszana
61.5 x 47.5 cm
olej, płótno naklejone na tekturę
56.7 x 38.2 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
136 000 zł
akwarela, gwasz, pastel, papier
69 x 57 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
akwarela, pastel karton
48.4 x 67.4 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
55 000 zł
58.3 x 32 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
olej, płótno
75.2 x 135.7 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Cena uzyskana:
148 000 zł
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł