Pozycja nr 11 z aukcji 10 grudnia 2019
giclée, papier
65 x 53.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 128 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, collage (papierowa bordiura), płyta
69 x 49 cm
Pozycja nr 129 z aukcji 8 grudnia 2019
Pozycja nr 116 z aukcji 8 grudnia 2019
gobelin, len, wełna
112 x 102 cm
Pozycja nr 114 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
100 x 100 cm
Pozycja nr 120 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
110 x 140 cm
Pozycja nr 130 z aukcji 8 grudnia 2019
pastel, atrament, pióro, papier
53 x 91 cm
Pozycja nr 101 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
129.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 108 z aukcji 8 grudnia 2019
tusz pióro, pastel, papier
29.8 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 111 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płyta pilśniowa
42 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
138 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 8 grudnia 2019
gwasz, ołówek, tektura
22 x 35 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł