Pozycja nr 7 z aukcji 19 stycznia 2021
serigrafia barwna, papier
43.1 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 9 z aukcji 19 stycznia 2021
sucha igła, szablon, papier
48 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 19 stycznia 2021
gwasz, akwarela, tusz, karton
24.3 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, akryl, płótno
30 x 24 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
100 x 81 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
giclee, papier
22.7 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 19 stycznia 2021
collage na beżowym papierze
60 x 46 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
39.5 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
litografia, papier
27.8 x 42.3 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana: