Pozycja nr 25 z aukcji 9 kwietnia 2019
metal srebrzony
26.4 x 27.8 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
12 x 16.1 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
11.9 x 16 cm
ołówek, kredka, papier naklejony na karton
55.2 x 39.9 cm
Pozycja nr 1 z aukcji 9 kwietnia 2019
kredka, papier naklejony na tekturę
69.5 x 52.8 cm
olej, płyta
75.8 x 60.5 cm
gwasz, akwarela, ślady ołówka, papier
34.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 9 kwietnia 2019
19.5 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł