Pozycja nr 29 z aukcji 18 czerwca 2019
90 x 63.8 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 18 czerwca 2019
linoryt, monotypia, akwarela, gwasz, karton
43.3 x 32 cm
Pozycja nr 5 z aukcji 18 czerwca 2019
gwasz, karton
46 x 15 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 900 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 18 czerwca 2019
fotografia czarno-biała
39.7 x 29.4 cm
miękki werniks, papier
64 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł
grafika komputerowa
24.5 x 32.8 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 18 czerwca 2019
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 18 czerwca 2019
akwaforta, akwatinta, papier
21.4 x 14.7 cm
Cena wywoławcza:
200 zł
Cena uzyskana:
79 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia barwna, papier
49.5 x 32 cm
Pozycja nr 10 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia na metalu, papier
75 x 54.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł