114.5 x 156.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 000 zł
Estymacje:
2 000 000 zł - 4 000 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 21 z aukcji 16 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
450 000 zł
Estymacje:
500 000 zł - 700 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 16 czerwca 2024
pastel, papier naklejony na tekturę
46.3 x 61.9 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 16 czerwca 2024
18.6 x 12.8 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
ołówek, kredki, pastel, papier
36.5 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
42 000 zł
Estymacje:
45 000 zł - 55 000 zł
akwarela, gwasz, papier
24 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 12 000 zł
olej, deska mahoniowa o sfazowanych krawędziach
46.1 x 17.9 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 7 z aukcji 16 czerwca 2024
pastel, akwarela, papier
60.5 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 16 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Estymacje:
90 000 zł - 150 000 zł
olej, płótno
95 x 59.4 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Estymacje:
70 000 zł - 130 000 zł
akwarela, pastel, papier
26.5 x 17.3 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Estymacje:
130 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, tektura naklejona na tekturę
27.3 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Estymacje:
90 000 zł - 150 000 zł