Pozycja nr 7 z aukcji 4 sierpnia 2020
giclée, papier
57.7 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 4 sierpnia 2020
giclée, papier
45 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 14 z aukcji 4 sierpnia 2020
giclée, papier
53.1 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 4 sierpnia 2020
giclée, papier
57.2 x 62 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 13 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno naklejone na płytę
35.9 x 27.5 cm
Pozycja nr 71 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno naciągnięte na sklejkę
80 x 60 cm
Pozycja nr 65 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, ołówek, płótno
24 x 18 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 8 lipca 2020
olej, deska
25.7 x 18.4 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, ołówek, papier
35 x 25 cm
Pozycja nr 62 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, papier
20 x 25.8 cm