grafika komputerowa, papier
24.5 x 32.6 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 200 zł
miękki werniks, papier
64 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa, papier
79 x 59 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 22 stycznia 2019
akwarela, papier
24.5 x 19.8 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
65 x 92 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 19 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 23 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
linoryt, bibułka
45 x 41 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 22 stycznia 2019
litografia barwna na kremowej tincie, papier
44.7 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł