Pozycja nr 21 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
gwasz, tusz, papier
145 x 51.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 2 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, tusz, płótno
78 x 78 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 800 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, płótno
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, papier
60 x 46 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 200 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 200 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
140 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
akryl, płótno
120 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
akryl, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
1 600 zł - 1 800 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
olej, płótno
90 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł