Pozycja nr 119 z aukcji 9 grudnia 2018
tempera, gwasz, karton
68 x 44.5 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 20 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno
119.5 x 100 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 115 z aukcji 9 grudnia 2018
akryl, płótno
89 x 100 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 16 000 zł
Pozycja nr 148 z aukcji 9 grudnia 2018
47 x 58 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 11 000 zł
Pozycja nr 124 z aukcji 9 grudnia 2018
technika mieszana, płyta pilśniowa
72 x 88 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 125 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
73 x 92 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Estymacje:
22 000 zł - 30 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płyta
87 x 87 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 160 000 zł
Pozycja nr 106 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
50 x 61 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Estymacje:
65 000 zł - 85 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Estymacje:
130 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 113 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
61.5 x 167 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 150 000 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
73 x 116 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 129 z aukcji 9 grudnia 2018
gwasz, olej, karton
62.5 x 25 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 7 000 zł