Pozycja nr 38 z aukcji 23 stycznia 2020
flamaster, atrament szelakowy, papier kredowy
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 17 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno
54.5 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, akryl, płótno
110 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 7 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno lniane
25 x 20 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
akryl, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno
50 x 45 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 23 stycznia 2020
akryl, płótno
100 x 110 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 23 stycznia 2020
olej, płótno
60 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 23 stycznia 2020
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 200 zł
olej, płótno lniane
180 x 130 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł