Pozycja nr 13 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno
87 x 154.7 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
110 000 zł - 150 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
125 000 zł
Estymacje:
140 000 zł - 200 000 zł
olej, płótno
80.1 x 100.3 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 80 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno
81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
55 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 70 000 zł
olej, płótno
46 x 61.3 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
olej, płótno | olej, tektura
43.2 x 110.4 cm
Cena wywoławcza:
2 000 000 zł
Estymacje:
2 500 000 zł - 4 000 000 zł
olej, deska
13.3 x 36 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno naklejone na tekturę
13.2 x 18.7 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 16 000 zł
olej, płótno dublowane
23 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, płótno dublowane
55 x 142 cm
Cena wywoławcza:
900 000 zł
Estymacje:
1 000 000 zł - 1 800 000 zł
Cena wywoławcza:
1 200 000 zł
Estymacje:
1 500 000 zł - 2 000 000 zł
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
48.3 x 84.1 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 16 000 zł