Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 19 stycznia 2021
pastel, węgiel, papier
65 x 47 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
mezzotinta, papier
31.8 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 20 z aukcji 19 stycznia 2021
gwasz, tusz, papier naklejony na płytę
41 x 29 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
technika wł., papier ręcznie czerpany i barwiony
45 x 33 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 19 stycznia 2021
gwasz, akwarela, tusz, karton
24.3 x 20.7 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, akryl, płótno
30 x 24 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 19 stycznia 2021
olej, płótno
100 x 81 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
olej, karton
67.2 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana: