technika mieszana
36 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 500 zł - 4 000 zł
długopis, promarkery, czarny marker
30 x 40 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
olej, płótno
60 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 4 000 zł
olej, płótno
120 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 500 zł
akryl, płótno
100 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 24 października 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 500 zł
relief, technika własna
35 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 500 zł
tempera jajowa, złoto, deska
32 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
1 800 zł - 2 500 zł
akryl, płótno
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 3 000 zł
Cena wywoławcza:
800 zł
Estymacje:
1 000 zł - 1 200 zł