olej, papier naklejony na tekturę
17.4 x 25 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
17 000 zł - 23 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
50.3 x 67.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 26 000 zł
akwarela, papier
40.2 x 56.5 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 26 000 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 16 października 2022
akwarela, gwasz, tektura
32.2 x 70.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 16 października 2022
akwarela, gwasz, tektura
47.5 x 72.4 cm
Cena wywoławcza:
43 000 zł
Estymacje:
45 000 zł - 60 000 zł
litografia, papier
28.5 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Estymacje:
4 000 zł - 8 000 zł
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Estymacje:
270 000 zł - 320 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
36 x 42 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Estymacje:
280 000 zł - 380 000 zł
olej, tektura
24.5 x 18 cm
Cena wywoławcza:
70 000 zł
Estymacje:
80 000 zł - 120 000 zł
olej, płótno
54.3 x 66.3 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 200 000 zł
olej, deska mahoniowa
41 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł
Pozycja nr 87 z aukcji 16 października 2022
olej, płótno dublowane
36.9 x 45.9 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł