Pozycja nr 37 z aukcji 18 czerwca 2019
tusz pióro, papier kremowy
38.3 x 57 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
tusz, pióro japońskie, papier
29.5 x 19.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
papier ręcznie czerpany, technika wschodnia
51 x 34 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 17 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia barwna, papier
49.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 18 czerwca 2019
akwaforta sepiowa, papier
14.9 x 10 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 18 z aukcji 18 czerwca 2019
litografia barwna, karton
33.3 x 24 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
miękki werniks, papier
64 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 18 czerwca 2019
fotografia czarno-biała
39.7 x 29.4 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa
70 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 5 z aukcji 18 czerwca 2019
gwasz, karton
46 x 15 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 22 z aukcji 18 czerwca 2019
tusz, pędzel, papier
60.5 x 42.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 21 z aukcji 18 czerwca 2019
serigrafia barwna, karton
55 x 46.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana: