olej, tektura
16 x 34 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 10 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 24 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
41 x 61 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 12 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 10 000 zł
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
34.5 x 49 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 28 maja 2024
tusz, ołówek, papier
25 x 19.6 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 28 maja 2024
22.7 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 28 maja 2024
olej, płótno
72 x 101 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 28 maja 2024
pastel, papier naklejony na tekturę
49.5 x 69 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 28 maja 2024
akwarela, kredka, papier,
58 x 46 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 1 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł
olej, deska
62.8 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 28 maja 2024
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 16 000 zł