Pozycja nr 23 z aukcji 27 lipca 2021
ołówek, papier beżowy naklejony na tekturę
12.9 x 10.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
3 600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 27 lipca 2021
litografia, papier
65.5 x 45.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 27 lipca 2021
flamastry barwne, papier
13 x 18 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 30 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 31 z aukcji 27 lipca 2021
akwaforta barwna, papier
7.9 x 9.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
akwaforta, akwatinta, papier
15.6 x 11 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 2 z aukcji 27 lipca 2021
atrament sepiowy, pióro, lawowanie, papier krem
21 x 27 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 3 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 6 z aukcji 27 lipca 2021
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana: