olej, płótno
35.5 x 50.4 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 15 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno naklejone na tekturę
34.6 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, tektura
32.9 x 22.5 cm
Cena wywoławcza:
11 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 21 kwietnia 2021
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 20 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 25 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 21 kwietnia 2021
ołówek, tusz lawowany, papier
23.6 x 17.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 12 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, karton
34.9 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 7 000 zł
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, płótno
70.2 x 80 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
10.3 x 15.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
olej, płótno
69.8 x 100.6 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 12 000 zł