Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 28 z aukcji 16 października 2018
brąz, kamień
11.5 x cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
litografia, papier
48.9 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, papier
19.5 x 14.3 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
akwarela, gwasz, papier
33.3 x 48 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
linoryt, papier
45.5 x 71 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
tusz (sepia) pióro, papier kremowy
39.7 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
technika własna (kolaż), tektura
61 x 61 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
serigrafia na płycie metalowej
92 x 92 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa
24.4 x 32.8 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 16 października 2018
litografia barwna, papier
19 x 17.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana: