Pozycja nr 52 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 51 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
180 x 200 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Estymacje:
140 000 zł - 160 000 zł
olej, tempera, płótno
160 x 120 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 48 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Estymacje:
6 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 9 z aukcji 27 stycznia 2022
akryl, olej, płótno
41 x 51 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 180 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Estymacje:
120 000 zł - 200 000 zł
akryl, płótno
65.5 x 54 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 500 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 27 stycznia 2022
akryl, płótno
81 x 65 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
200 000 zł - 500 000 zł
Pozycja nr 20 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, akryl, płatki złota, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 9 000 zł
Pozycja nr 34 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
9 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 27 stycznia 2022
akwarela, papier
73 x 50 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł