Pozycja nr 143 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Pozycja nr 144 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
50 x 50 cm
Pozycja nr 110 z aukcji 8 grudnia 2019
tusz (sepia) pióro, papier kremowy
28.4 x 19.5 cm
Pozycja nr 156 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
81.3 x 90 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
58 000 zł
Pozycja nr 155 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
120 x 120.5 cm
Pozycja nr 106 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
61 x 76.5 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
Pozycja nr 129 z aukcji 8 grudnia 2019
Pozycja nr 120 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno
110 x 140 cm
Pozycja nr 101 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno naklejone na płytę pilś.
129.5 x 88.5 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
38 000 zł
Pozycja nr 130 z aukcji 8 grudnia 2019
pastel, atrament, pióro, papier
53 x 91 cm