Cena wywoławcza:
27 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 23 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, sklejka
37.5 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, deska mahoniowa
54 x 45 cm
Cena wywoławcza:
85 000 zł
Estymacje:
100 000 zł - 130 000 zł
Pozycja nr 26 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, papier
12.5 x 16 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 26 czerwca 2022
pastel, akwarela, papier
70 x 49 cm
Cena wywoławcza:
38 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 26 czerwca 2022
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 65 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 26 czerwca 2022
ołówek, gwasz, deska
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Estymacje:
230 000 zł - 280 000 zł
olej, płótno
67.2 x 107.4 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 300 000 zł
26.3 x 24 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 30 z aukcji 26 czerwca 2022
53.5 x 31 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
14 000 zł - 18 000 zł