Pozycja nr 14 z aukcji 22 stycznia 2019
litografia barwna na kremowej tincie, papier
44.7 x 34.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
500 zł
Pozycja nr 28 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
miękki werniks, papier
64 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa, papier
79 x 59 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 15 z aukcji 22 stycznia 2019
akwarela, papier
24.5 x 19.8 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
65 x 92 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 100 zł
ołówek, akwarela, długopis, papier
23 x 30.4 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł