Pozycja nr 60 z aukcji 18 października 2020
technika mieszana
61.5 x 47.5 cm
Pozycja nr 45 z aukcji 18 października 2020
olej, tektura
42.1 x 34.2 cm
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
20 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 18 października 2020
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 50 z aukcji 18 października 2020
olej, płótno
76.7 x 63.7 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
77 000 zł
olej, płótno
80 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Cena uzyskana:
27 000 zł
olej, płótno
64.5 x 81 cm
Cena wywoławcza:
43 000 zł
Cena uzyskana:
66 000 zł
Pozycja nr 2 z aukcji 18 października 2020
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
86 000 zł
olej, płótno
149 x 205.5 cm
Cena wywoławcza:
200 000 zł
Cena uzyskana:
270 000 zł
akwarela, gwasz, pastel, papier
69 x 57 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
75 000 zł
Cena wywoławcza:
500 000 zł
Cena uzyskana:
510 000 zł