Pozycja nr 70 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno
60 x 57.5 cm
Pozycja nr 64 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, płótno, deska, prespex
71.5 x 92.5 cm
Pozycja nr 23 z aukcji 8 lipca 2020
ołówek, akwarela, papier naklejony na tekturę
33 x 48.3 cm
Pozycja nr 18 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno
68.5 x 99 cm
Pozycja nr 27 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, gwasz, papier
23.9 x 32.2 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
ołówek, akwarela, gwasz, papier
13.8 x 24 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 8 lipca 2020
olej, deska
25.7 x 18.4 cm
Pozycja nr 65 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, ołówek, płótno
24 x 18 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł
Pozycja nr 73 z aukcji 8 lipca 2020
olej, płótno
136 x 184.5 cm
Pozycja nr 63 z aukcji 8 lipca 2020
tusz, patyk, papier biały nakl. na tekturę
24 x 27.7 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł