Pozycja nr 3 z aukcji 9 kwietnia 2019
19.5 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
3 600 zł
gwasz, akwarela, ślady ołówka, papier
34.5 x 49.5 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Pozycja nr 15 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, tektura
48.5 x 36.5 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
6 300 zł
Pozycja nr 18 z aukcji 9 kwietnia 2019
akwarela, gwasz, ołówek, papier
28 x 22 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 200 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 9 kwietnia 2019
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
12 x 16.1 cm
Pozycja nr 28 z aukcji 9 kwietnia 2019
olej, deska
11.9 x 16 cm
ołówek, kredka, papier naklejony na karton
55.2 x 39.9 cm
olej, płyta pilśniowa
39 x 49 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
olej, płótno
60 x 80 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł