olej, akryl, płyta pilśniowa
73 x 62.5 cm
Cena wywoławcza:
250 000 zł
Cena uzyskana:
250 000 zł
olej, płyta pilśniowa
132.5 x 97.5 cm
Cena wywoławcza:
300 000 zł
Cena uzyskana:
425 000 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 2 lutego 2023
ołówek, kredka, papier
44 x 33 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
38 x 55 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
9 500 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płyta
121.6 x 121 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
49 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 2 lutego 2023
olej, akryl, płótno
80 x 115 cm
Pozycja nr 22 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
121.8 x 122 cm
Pozycja nr 25 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł