olej, tektura
34 x 24.1 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
olej, płótno
50 x 70 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Cena wywoławcza:
78 000 zł
Cena uzyskana:
78 000 zł
olej, płótno
50.4 x 35.3 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
olej, płótno
77.5 x 150 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
110 000 zł
olej, płótno
49.7 x 80 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, płótno naklejone na tekturę
70.6 x 100 cm
Cena wywoławcza:
80 000 zł
Cena uzyskana:
176 000 zł
akwarela, gwasz, kredka, papier
48.7 x 33.8 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
5 500 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, tektura
35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
23 000 zł
Pozycja nr 8 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, deska mahoniowa
31.4 x 63.3 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Cena uzyskana:
61 000 zł
Pozycja nr 43 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, płótno
40.2 x 50.3 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 13 czerwca 2021
olej, tektura
35 x 49.2 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł