Pozycja nr 37 z aukcji 21 kwietnia 2021
miękki werniks, papier
14.3 x 9.4 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Estymacje:
800 zł - 1 200 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 38 z aukcji 21 kwietnia 2021
miękki werniks, papier
16 x 9 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Estymacje:
800 zł - 1 200 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
34.6 x 24.8 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, płótno
65.2 x 81 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 000 zł - 6 000 zł
35 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 21 kwietnia 2021
gwasz, papier
32.6 x 26.5 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacje:
4 000 zł - 8 000 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 21 kwietnia 2021
olej, karton
34.9 x 49.6 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
litografia offsetowa, papier
47.1 x 32.9 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
olej, płótno
38.3 x 55.5 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 21 kwietnia 2021
kredka, sangwina, papier
59 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 10 000 zł
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 7 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 15 kwietnia 2021
olej, płótno
160 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł