Pozycja nr 58 z aukcji 19 marca 2019
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
700 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 19 marca 2019
serigrafia, papier pakowy szary
38 x 24.5 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 62 z aukcji 19 marca 2019
litografia barwna, papier
49 x 38 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 8 z aukcji 19 marca 2019
olej, płótno
100 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 19 marca 2019
tusz, papier
16.8 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
100 zł
Cena uzyskana:
400 zł
Pozycja nr 13 z aukcji 19 marca 2019
flamastry barwne, długopis, karton
29 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 800 zł
Pozycja nr 14 z aukcji 19 marca 2019
flamastry barwne, ołówek, karton
29.6 x 41.8 cm
Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 700 zł
Pozycja nr 54 z aukcji 19 marca 2019
collage: kalka techniczna, tusz pióro, zszywki
48.5 x 38.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
600 zł
kredka czarna, papier
28 x 21.7 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
1 500 zł