akwarela, papier
49.5 x 38.3 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Cena uzyskana:
43 000 zł
olej, deska o sfazowanych krawędziach
58.2 x 47.7 cm
Cena wywoławcza:
700 000 zł
Cena uzyskana:
1 210 000 zł
olej, płótno
24.4 x 32.3 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
170 000 zł
olej, deska mahoniowa
36.7 x 58.2 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
35 000 zł
olej, płótno
70.3 x 88.9 cm
Cena wywoławcza:
320 000 zł
Cena uzyskana:
330 000 zł
olej, płótno
99.5 x 114.5 cm
brąz patynowany, marmur
41.6 x 20 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
6 500 zł
Cena wywoławcza:
65 000 zł
Cena uzyskana:
67 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
56.7 x 38.2 cm
Cena wywoławcza:
75 000 zł
Cena uzyskana:
136 000 zł
olej, płótno
60 x 72.8 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł