Pozycja nr 41 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
80 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
akryl, płótno
120 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 600 zł
Pozycja nr 10 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, olej, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
3 000 zł - 5 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, tusz, płótno
78 x 78 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 800 zł
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 22 kwietnia 2020
akryl, płótno
70 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
140 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 800 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 22 kwietnia 2020
technika własna, miedź, drewno, sklejka
70 x 79 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
Pozycja nr 53 z aukcji 22 kwietnia 2020
olej, płótno
120 x 90 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
1 800 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 24 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 500 zł - 2 000 zł
Pozycja nr 60 z aukcji 22 kwietnia 2020
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Estymacje:
1 200 zł - 1 500 zł