Pozycja nr 58 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, tektura
44.3 x 65.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 20 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
olej, płótno dublowane
65.5 x 78.2 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
Pozycja nr 55 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł
olej, płótno
30 x 43.6 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 25 z aukcji 10 grudnia 2023
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Estymacje:
25 000 zł - 40 000 zł
olej, płótno
41.5 x 33.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
6 000 zł - 10 000 zł
Pozycja nr 27 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
53 x 36.6 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 50 000 zł
olej, płótno dublowane
49 x 41.2 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
akwarela, gwasz, karton
59.2 x 72.5 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 20 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 10 grudnia 2023
brąz odlewany, cyzelowany, patynowany
54.5 x 27 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 18 000 zł
olej, płótno
45.5 x 37 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 10 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 10 grudnia 2023
olej, płótno
61 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
45 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł