Pozycja nr 41 z aukcji 16 października 2018
litografia barwna, papier
19 x 17.4 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 16 października 2018
39.8 x 29.7 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 16 października 2018
58.5 x 43.5 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 49 z aukcji 16 października 2018
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
drzeworyt, papier
20.5 x 26 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
fotografia czarno-biała (odbitka cyfrowa)
20.3 x 29.6 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
116 000 zł
technika mieszana, płyta pilśniowa
84 x 61 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 154 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 155 z aukcji 14 października 2018
olej, akryl, płótno
99.7 x 99.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 150 z aukcji 14 października 2018
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
40 000 zł