Pozycja nr 34 z aukcji 19 stycznia 2021
flamaster, papier
13.8 x 19.9 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 19 stycznia 2021
akwaforta sepiowa, papier kremowy
17.5 x 28 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 19 stycznia 2021
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
tusz pióro, akwarela, gwasz, papier
31 x 23.3 cm
Cena wywoławcza:
1 900 zł
Cena uzyskana:
gwasz, tektura
14 x 14 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
gwasz, tektura
14 x 14 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
olej, deska
9.2 x 9.5 cm
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 17 grudnia 2020
technika mieszana, olej, płótno
100 x 120 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
Pozycja nr 29 z aukcji 17 grudnia 2020
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł
olej, płótno
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
2 300 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 17 grudnia 2020
litografia, papier rosaspina avorio 220g Fabriano
35 x 75 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł
Pozycja nr 21 z aukcji 17 grudnia 2020
olej, płótno
80 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
2 000 zł