Pozycja nr 105 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
70 x 50 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 113 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
61.5 x 167 cm
Cena wywoławcza:
110 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 151 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, akryl, płótno
100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 101 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 1 z aukcji 9 grudnia 2018
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
46 x 37.5 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 60 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno
77.5 x 150 cm
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 16 z aukcji 9 grudnia 2018
porcelana, farby naszkliwne, złocenia
13.5 x cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 41 z aukcji 9 grudnia 2018
olej, płótno naciągnięte na sklejkę
64.2 x 39.2 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 38 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 42 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 55 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
170 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 37 z aukcji 9 grudnia 2018
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana: