Pozycja nr 103 z aukcji 8 grudnia 2019
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Cena uzyskana:
16 000 zł
Pozycja nr 139 z aukcji 8 grudnia 2019
akwarela, gwasz, papier
41.5 x 32 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
11 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 8 grudnia 2019
gwasz, ołówek, tektura
22 x 35 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 107 z aukcji 8 grudnia 2019
51.8 x 40.7 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł
Pozycja nr 111 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płyta pilśniowa
42 x 41.5 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Cena uzyskana:
138 000 zł
Pozycja nr 124 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płyta pilśniowa
87.2 x 73 cm
Cena wywoławcza:
100 000 zł
Cena uzyskana:
200 000 zł
Pozycja nr 135 z aukcji 8 grudnia 2019
brąz polerowany i patynowany
54 x 26 cm
Pozycja nr 128 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, collage (papierowa bordiura), płyta
69 x 49 cm
Pozycja nr 112 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
70 x 70 cm
NEW
Pozycja nr 154 z aukcji 8 grudnia 2019
akryl, płótno
73 x 65.5 cm
Cena wywoławcza:
22 000 zł
Cena uzyskana:
31 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 8 grudnia 2019
olej, płótno, sklejka
59.9 x 72.9 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
42 000 zł
Pozycja nr 141 z aukcji 8 grudnia 2019
serigrafia, papier naklejony na płytę
66.6 x 66.6 cm