Pozycja nr 33 z aukcji 18 czerwca 2024
72.5 x 57 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
gwasz, akwarela, karton
51.6 x 73.5 cm
Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 35 z aukcji 18 czerwca 2024
tusze barwne, ołówek, papier
32.3 x 23 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 36 z aukcji 18 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
drzeworyt, papier kremowy
15 x 12.1 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 39 z aukcji 18 czerwca 2024
długopis, tusze barwne, pióro, pędzel, papier
29.7 x 42.2 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
ołówek, kredki, pastel, papier
36.5 x 29.7 cm
Pozycja nr 66 z aukcji 16 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
32 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 63 z aukcji 16 czerwca 2024
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
41 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, płótno
58.2 x 96 cm
Pozycja nr 56 z aukcji 16 czerwca 2024
olej, płótno naklejone na tekturę
49.3 x 40 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł