Pozycja nr 67 z aukcji 8 lipca 2020
collage, flam. barwne, oł., kredki, papier
51.5 x 36.7 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł
Pozycja nr 74 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł
Pozycja nr 38 z aukcji 8 lipca 2020
45.5 x 61.5 cm
Pozycja nr 41 z aukcji 8 lipca 2020
olej, tektura
49.5 x 68.6 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 48 z aukcji 8 lipca 2020
Cena wywoławcza:
19 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 51 z aukcji 8 lipca 2020
linoryt, papier
30 x 25.2 cm
Pozycja nr 54 z aukcji 8 lipca 2020
akwarela, gwasz, technika mieszana, karton czarny
69.8 x 54.8 cm
Pozycja nr 59 z aukcji 8 lipca 2020
akryl, płyta
87.5 x 73 cm
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
128 000 zł