pastel, papier brązowy
64 x 50.5 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacje:
180 000 zł - 250 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
48 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 65 000 zł
Cena wywoławcza:
190 000 zł
Estymacje:
230 000 zł - 280 000 zł
Pozycja nr 3 z aukcji 26 czerwca 2022
ołówek, gwasz, deska
17.8 x 25 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
12 000 zł - 25 000 zł
26.3 x 24 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 20 000 zł
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 26 czerwca 2022
akwarela, papier naklejony na tekturę
19 x 21.5 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł
olej, płótno
65.7 x 90.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 60 000 zł
olej, płótno
67.2 x 107.4 cm
Cena wywoławcza:
230 000 zł
Estymacje:
250 000 zł - 300 000 zł
Pozycja nr 23 z aukcji 26 czerwca 2022
olej, sklejka
37.5 x 45.7 cm
Cena wywoławcza:
28 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, płótno dublowane
99 x 74.3 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 30 000 zł