Pozycja nr 55 z aukcji 22 stycznia 2019
pastel tusz pędzel, papier
74 x 47.5 cm
Cena wywoławcza:
800 zł
Cena uzyskana:
800 zł
olej, płótno
18 x 24 cm
Cena wywoławcza:
300 zł
Cena uzyskana:
300 zł
technika własna, papier
27 x 39.5 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 57 z aukcji 22 stycznia 2019
akwarela, ołówek, papier
18.3 x 19.8 cm
Cena wywoławcza:
4 300 zł
Cena uzyskana:
grafika komputerowa, papier
37.5 x 28.6 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł
Pozycja nr 5 z aukcji 22 stycznia 2019
autooffset barwny, papier, wycięcie
44.7 x 71 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł
grafika komputerowa, papier
79 x 59 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
olej, płótno
65 x 92 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
miękki werniks, papier
64 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 10 z aukcji 22 stycznia 2019
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 900 zł
Pozycja nr 42 z aukcji 22 stycznia 2019
linoryt, papier kremowy
48.7 x 35.9 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł
autocynkografia, papier
44.8 x 32.5 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena uzyskana:
1 000 zł