Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
13 000 zł - 25 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
akwarela, karton
33.4 x 49.7 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 12 z aukcji 17 października 2021
olej, płótno naklejone na tekturę
13.2 x 18.7 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 16 000 zł
akwarela, gwasz, ołówek, papier nakl. na tekturę
48.3 x 84.1 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 16 000 zł
tusz, akwarela, kredka, technika drapana, karton
48.3 x 32.7 cm
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, sklejka
48.5 x 63.2 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 10 000 zł
olej, płótno naklejone na sklejkę
32.7 x 40.4 cm
Cena wywoławcza:
35 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 60 000 zł
Cena wywoławcza:
25 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, płótno
80 x 48.3 cm
Cena wywoławcza:
27 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, sklejka
22.4 x 35 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 45 000 zł
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
25 000 zł - 40 000 zł
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł