Pozycja nr 48 z aukcji 2 lutego 2023
olej, płótno
100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 49 z aukcji 2 lutego 2023
Cena wywoławcza:
17 000 zł
Cena uzyskana:
17 000 zł
Pozycja nr 32 z aukcji 31 stycznia 2023
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
gwasz, kredka,papier
36.8 x 52.4 cm
Cena wywoławcza:
2 200 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 33 z aukcji 31 stycznia 2023
akwaforta, akwatinta barwna, papier
41 x 48 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
autooffset, papier
57 x 88 cm
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
linoryt, papier
70 x 49.8 cm
Cena wywoławcza:
700 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 34 z aukcji 31 stycznia 2023
akwaforta barwna i kolorowana, papier
62.3 x 48.5 cm
Cena wywoławcza:
600 zł
Cena uzyskana:
technika własna, płótno
48 x 78.5 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 25 z aukcji 31 stycznia 2023
65.6 x 45.8 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 27 z aukcji 31 stycznia 2023
drzeworyt, papier z filigranem
47.5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
Pozycja nr 24 z aukcji 31 stycznia 2023
72.5 x 57.1 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana: