akwaforta, ruletka, papier
49 x 64 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
inkografia, papier czerpany
11.4 x 8.2 cm
Cena wywoławcza:
1 300 zł
gwasz, papier
41 x 29.5 cm
Cena wywoławcza:
2 500 zł
olej, płótno
53 x 64.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Pozycja nr 45 z aukcji 15 października 2019
długopis, papier
20.5 x 14.5 cm
Cena wywoławcza:
1 000 zł
akryl, płótno
120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
1 200 zł
Pozycja nr 52 z aukcji 15 października 2019
kredki, ołówek, karton
15.9 x 22.6 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena wywoławcza:
600 zł
Pozycja nr 51 z aukcji 15 października 2019
kredki, ołówek, karton
29.5 x 20.8 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Pozycja nr 40 z aukcji 15 października 2019
akwaforta sepiowa, papier krem.
32.4 x 27.2 cm
Cena wywoławcza:
500 zł
Cena wywoławcza:
900 zł