Pozycja nr 112 z aukcji 16 czerwca 2019
olej, płótno
41.2 x 33.3 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
47 000 zł
Pozycja nr 128 z aukcji 16 czerwca 2019
olej, płyta pilśniowa
80 x 80 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
76 000 zł
Pozycja nr 106 z aukcji 16 czerwca 2019
akwarela, ołówek, papier
20 x 25.3 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł
Pozycja nr 102 z aukcji 16 czerwca 2019
tusz, pióro, druk, papier
38.5 x 30.5 cm
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł
Pozycja nr 109 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Cena uzyskana:
3 000 zł
Pozycja nr 135 z aukcji 16 czerwca 2019
akryl, płyta aluminiowa
60 x 80 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł
Pozycja nr 101 z aukcji 16 czerwca 2019
tusz, pióro, pędzel, akwarela, gwasz, papier
22 x 28 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 103 z aukcji 16 czerwca 2019
flamaster, pastel, papier
25.5 x 31.5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł
Pozycja nr 105 z aukcji 16 czerwca 2019
Cena wywoławcza:
120 000 zł
Cena uzyskana:
120 000 zł
Pozycja nr 121 z aukcji 16 czerwca 2019
olej, płyta pilśniowa
65 x 54 cm
Pozycja nr 115 z aukcji 16 czerwca 2019
akryl, płótno, ołówek
81 x 100 cm