Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 100 000 zł
olej, płótno naklejone na tekturę
18.5 x 26.6 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 16 000 zł
olej, płótno dublowane
68.7 x 105.5 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 40 000 zł
olej, płótno
61 x 92 cm
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 15 000 zł
Pozycja nr 22 z aukcji 16 października 2022
27.7 x 19.7 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Estymacje:
18 000 zł - 25 000 zł
olej, płótno
62.5 x 87.6 cm
Cena wywoławcza:
140 000 zł
Estymacje:
150 000 zł - 200 000 zł
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
35 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 31 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacje:
9 000 zł - 12 000 zł
olej, płyta pilśniowa
123 x 123.2 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacje:
15 000 zł - 25 000 zł
ołówek, akwarela, gwasz, papier
16.3 x 23.2 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
8 000 zł - 18 000 zł
Pozycja nr 46 z aukcji 16 października 2022
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacje:
7 000 zł - 10 000 zł