akryl, płótno
70 x 60 cm
Cena wywoławcza:
1 500 zł
Estymacje:
2 000 zł - 3 000 zł
[ status: nadchodząca aukcja ]
Pozycja nr 15 z aukcji 27 stycznia 2022
akwarela, papier
73 x 50 cm
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Estymacje:
30 000 zł - 50 000 zł
Pozycja nr 41 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płyta pilśniowa
46.5 x 61 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacje:
5 000 zł - 6 000 zł
Pozycja nr 17 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
130 x 110 cm
Cena wywoławcza:
130 000 zł
Estymacje:
150 000 zł - 180 000 zł
olej, płyta
80 x 110 cm
Cena wywoławcza:
50 000 zł
Estymacje:
60 000 zł - 80 000 zł
kolaż, akryl, akwaforta, druk cyfrowy, płótno
111 x 100 cm
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Estymacje:
2 500 zł - 3 500 zł
Pozycja nr 37 z aukcji 27 stycznia 2022
tusz, olej, pasty pozłotnicze, papier
63.5 x 48 cm
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Estymacje:
28 000 zł - 70 000 zł
Pozycja nr 36 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płyta pilśniowa
80 x 122 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Estymacje:
50 000 zł - 70 000 zł
Pozycja nr 35 z aukcji 27 stycznia 2022
olej, płótno
130 x 97 cm
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacje:
40 000 zł - 55 000 zł
Pozycja nr 33 z aukcji 27 stycznia 2022
Cena wywoławcza:
7 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 12 000 zł
olej, płótno
81 x 65 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacje:
10 000 zł - 14 000 zł
Pozycja nr 11 z aukcji 27 stycznia 2022
kredki, ołówek, karton
32.5 x 12.5 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacje:
20 000 zł - 30 000 zł